Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
TaiKeMing (Dongguan) Membrane Products Technology Ltd.
Dom ProduktyKlawiatura przełącznika membranowego

Złącza membranowe ze złączem żeńskim 2,54 mm z wytłoczonymi przyciskami

Chiny TaiKeMing (Dongguan) Membrane Products Technology Ltd. Certyfikaty
Chiny TaiKeMing (Dongguan) Membrane Products Technology Ltd. Certyfikaty
Konkurencyjna cena, wysoka jakość towarów z szybkim terminem dostaw

—— Michael

Niezawodny partner przełączający membranę. Z silnym zespołem inżynierów i najlepszą obsługą.

—— Jan

Very good quality membrane switch supplier.

—— Jenny

Im Online Czat teraz

Złącza membranowe ze złączem żeńskim 2,54 mm z wytłoczonymi przyciskami

duży.img.alt
mały.img.alt mały.img.alt

Duży Obraz :  Złącza membranowe ze złączem żeńskim 2,54 mm z wytłoczonymi przyciskami

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: TKM
Orzecznictwo: ISO9001,Material certs,SGS
Numer modelu: TKM069
Zapłata:
Minimalne zamówienie: negocjacja
Cena: USD/PCS
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 18-20 dni
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 100000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Podanie: Urządzenie medyczne Typ obwodu: Przewodzący srebrny atrament
Typ kontaktu: Złącze żeńskie o skoku 2,54 mm Wytłaczany kształt: Żłobienie
High Light:

Wytłaczane przyciski Przełączniki membranowe

,

przełączniki membranowe ze złączem żeńskim 2

,

54 mm

Wielokolorowe medyczne przełączniki membranowe z wytłoczonymi przyciskami

 

Jak przełączniki membranowe mogą ulepszyć projektowanie wyrobów medycznych

 

Złącza membranowe ze złączem żeńskim 2,54 mm z wytłoczonymi przyciskami 0

Globalny rynek wyrobów medycznych jest ogromny.Na całym świecie rynek jest wart prawie 400 miliardów dolarów (przy czym Stany Zjednoczone stanowią około 40% światowego rynku).Jednak duży i nasycony rynek oznacza poważną konkurencję i rosnącą presję na firmy medyczne, aby dostarczały wyróżniające się produkty.Jak piszą analitycy z McKinsey and Co., „Dalsze spełnianie oczekiwań akcjonariuszy stawia firmy [medtech] przed poważnym wyzwaniem”.

 


Jeśli chodzi o interfejs użytkownika z tymi urządzeniami, producenci medtech mają kilka opcji.Oto, w jaki sposób jedna opcja - przełączniki membranowe - może pomóc w tworzeniu wyjątkowych produktów, idealnych dla placówek opieki zdrowotnej.

 


Przełączniki membranowe zapewniają zwiększoną trwałość i żywotność produktu


Sprzęt medyczny podlega intensywnemu zużyciu.Urządzenia mogą być często przenoszone, przestawiane lub w inny sposób regulowane.Wtedy maszyny mogą wymagać niemal ciągłej interakcji użytkownika.Przy tak intensywnym użytkowaniu źle zaprojektowane maszyny szybciej ulegną awarii i będą powodować problemy dla użytkowników.


Każde urządzenie medyczne jest tak dobre, jak jego najsłabszy element, a interfejs jest zwykle najczęściej obsługiwaną częścią urządzenia.Przełącznik membranowy wyróżnia się swoją wytrzymałością.Mówiąc prościej, przełącznik membranowy to nakładka graficzna na wierzchu warstwowego obwodu drukowanego, która aktywuje się, gdy użytkownik naciśnie klawisz.Ponieważ przełączniki membranowe nie zawierają ruchomych części i mogą być produkowane w całkowicie uszczelnionych konstrukcjach, ich niezawodność i trwałość są niezwykłe.


Przełączniki membranowe mogą być również zbudowane z atrybutami samonaprawiania, takimi jak technologia GT firmy Hoffmann + Krippner.Oznacza to, że klucze powrócą do swojego pierwotnego kształtu nawet po otrzymaniu uszkodzeń.


Przełączniki membranowe stanowią higieniczną opcję dla interfejsów użytkownika


Placówki medyczne stoją przed podwójną zagadką: są narażone na więcej zanieczyszczeń i niebezpiecznych patogenów niż większość środowisk i muszą zapobiegać rozprzestrzenianiu się tych zagrożeń.

 

 

W rezultacie wyroby medyczne - szczególnie te narażone na choroby pacjentów - muszą być odporne na zanieczyszczenia środowiskowe i patogeny, takie jak MRSA i E. coli.


Przełączniki membranowe mogą zawierać folię przeciwbakteryjną.Kiedy mikroorganizmy wchodzą w kontakt z przełącznikiem antybakteryjnym, środki ochronne w tej warstwie przenikają przez ściany komórek i zapobiegają dalszemu wzrostowi.W ten sposób przełączniki membranowe mogą automatycznie chronić przed zanieczyszczeniem krzyżowym.Dzięki uszczelnionym konstrukcjom przełączniki membranowe mogą również wytrzymać działanie agresywnych chemikaliów przemysłowych w celu dalszej dezynfekcji.W rezultacie przełączniki membranowe doskonale pasują do środowisk, w których higiena ma wysoki priorytet.Przełączniki membranowe są przyjazne dla użytkownika


Personel medyczny nie chce tracić niepotrzebnego czasu na interakcję z urządzeniem medycznym;muszą jak najszybciej wrócić do pacjenta.


Rozważania projektowe są tutaj wielorakie.Wyświetlacz musi być dobrze widoczny z wielu kątów patrzenia, a klawisze muszą być zaprojektowane tak, aby zmniejszyć liczbę błędów wprowadzania danych.Przełączniki membranowe mogą oferować podniesione klawisze z dotykowym (lub optycznym lub dźwiękowym) sprzężeniem zwrotnym, które pomaga zmniejszyć liczbę błędów.Następnie jasne - i kolorowe, w razie potrzeby - diody LED mogą oświetlać panel dotykowy i wyświetlacz, który zwykle można oglądać pod różnymi kątami - do pełnego 180⁰.


Wniosek
Solidne, niezawodne, łatwe w obsłudze i higieniczne: przełączniki membranowe doskonale pasują do urządzeń medycznych.Z punktu widzenia projektowania umożliwiają inżynierom produktu korzystanie z przyjaznego dla służby zdrowia interfejsu człowiek-maszyna, który zajmuje bardzo mało miejsca przy niższych kosztach niż opcje alternatywne.

 

 

 

Szczegóły kontaktu
TaiKeMing (Dongguan) Membrane Products Technology Ltd.

Osoba kontaktowa: icey

Tel: +8613537169400

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)